Suplování:Pondělí 22. 4. 2024
Gymnázium Uherské Hradiště
Nepřítomné třídy01234567891011
1.OAzrušzrušzruš         
1.OBzrušzrušzruš         
1.Azrušzrušzruš         
1.Bzrušzrušzruš         
1.Czrušzrušzruš         
1.Dzrušzrušzruš         
2.Azrušzrušzruš         
2.Bzrušzrušzruš         
2.Czrušzrušzruš         
2.Dzrušzrušzruš         
2.OAzrušzrušzruš         
2.OBzrušzrušzruš         
3.Azrušzrušzruš         
3.Bzrušzrušzruš         
3.Czrušzrušzruš         
3.Dzrušzrušzruš         
3.OAzrušzrušzruš         
3.OBzrušzrušzruš         
4.Azrušzrušzruš         
4.Bzrušzrušzruš         
4.Czrušzrušzruš         
4.Dzrušzrušzruš         
4.OAexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexk
4.OBzrušzrušzruš         
5.OAzrušzrušzruš         
5.OBzrušzrušzruš         
6.OAzrušzrušzrušVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPo
6.OBzrušzrušzrušVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPo
7.OAzrušzrušzruš         
7.OBzrušzrušzruš         
8.OAzrušzrušzruš         
8.OBzrušzrušzruš         
Nepřítomní učitelé01234567891011
Marta Bříštělová   Křa--Mat--   
Alena Dorazilová------------
Zuzana Dudová ....-Hof---....  
Jan Dušek -..Mat-Hlv-     
Radka Gurecká--..-Mik--Krá....--
Petr Horčičko ----Nez-     
Aleš Kohoutek-....ŠurNez--Krv----
Zuzana Kohoutová -..--Šup-Piš--  
Lenka Kraváčková ....-Osp--     
Dagmar Kučerová-....---....----
Lucie Kupečková-....Mas--Kdl-----
Ivo Lysoněk-....--..------
Petr Machala  ..-------- 
Pavlína Mikulcová --         
Veronika Sedláčková-..-....Tom-Tom----
Jiří Šimek-....-ŠiKuk------
Filip Šmejkal-..-BlaMaň-------
Petr Vaculík --Suk--........  
Místnosti mimo provoz01234567891011
LCh AbscAbscAbscAbscAbscAbsc     
1008 AbscAbscAbscAbscAbscAbsc     
LBi AbscAbscAbscAbscAbscAbsc     
1101 AbscAbscAbscAbscAbscAbsc     
1102 AbscAbsc  AbscAbsc     
Au AbscAbscAbscAbscAbscAbsc     
2102 AbscAbsc         
Změny v rozvrzích tříd     
1.OA3. hodAAj1(5104)suplujeMasaříková Sylva(Kup)
 4. hodAAj2(2301)změnaMasaříková Sylva 
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
1.OB 0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
1.A7. hodČ (2107)suplujeKrálíková Berenika(Gu)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
1.B 0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
1.C 0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
1.D5. hodHvVv(Hv)spojíTomala Jakub(Sed)
 7. hodHvVv(Hv)spojíTomala Jakub(Sed)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.A8. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
 9. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.B5. hodD (D)suplujeKuncová Kateřina(Šim)
 8. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
 9. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.C4. hodCh (Ch)suplujeNezdařilová Blanka(Koh)
 7. hodBi (Bi)suplujeKraváčková Lenka(Koh)
 8. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
 9. hodDSDn2DS1 odpadá (Duv)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.D4. hodF (1111)suplujeMaňásková Miroslava(Šme)
 5. hodD (2202)suplujeHlaváč Drahomír(Duš)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.OA 0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
2.OB3. hodZ (3102)suplujeBlažek Ivo(Šme)
 4. hod (3102)suplujeŠišáková Lucie(Šim)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.A6. hodAAj1(2107)změnaKůdelová Gabriela 
 6. hodAAj2(2107)spojíKůdelová Gabriela(Kup)
 8. hodSASA31 odpadá (Vac)
 9. hodSASA31 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.B3. hodČ (2108)suplujeKřápek Jaroslav(Břm)
 8. hodSASA31 odpadá (Vac)
 9. hodSASA31 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.C6. hodSV (SV)suplujeMaternová Ester(Břm)
 8. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
 9. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.D3. hodSV (2201)suplujeŠuranský Pavel(Koh)
 6. hodAAj1(2308)změnaSoukupová Petra 
 8. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
 8. hodSASA31 odpadá (Vac)
 9. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
 9. hodSASA31 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.OA5. hodNNj(3201)suplujeŠuranský ml. Pavel(Khz)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
3.OB3. hodChsk2(3202)změnaZubrová Vladislava 
 4. hodChsk1(3202)změnaZubrová Vladislava 
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
4.A6. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 7. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
4.B6. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 6. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
 7. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 7. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
4.C4. hodŠpŠpj1(2308)spojíHofmanová Klára(Duv)
 6. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 7. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
4.D6. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 6. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
 7. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 7. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
4.OA 0.- 11. hod (exkurze)
4.OB 0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
5.OA3. hodSV (1110)suplujeMaternová Ester(Duš)
 7. hodNNj1(2108)spojíPolišenská Jitka(Khz)
 7. hodNNj2(2108)změnaPolišenská Jitka 
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
5.OB5. hodChsk1(1110)spojíNezdařilová Blanka(Hor)
 5. hodChsk2(1110)změnaNezdařilová Blanka 
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
6.OA 3.- 11. hod (výměnný pobyt)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
6.OB 3.- 11. hod (výměnný pobyt)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
7.OA4. hodČ (2303)suplujeOspalíková Magdaléna(Krv)
 8. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
 8. hodSASA31 odpadá (Vac)
 9. hodPcCPCh1 odpadá (Gu)
 9. hodSASA31 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
7.OB4. hodSV (SV)suplujeMikulcová Pavlína(Gu)
 8. hodSASA31 odpadá (Vac)
 9. hodSASA31 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
8.OA6. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 6. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
 7. hodFMeFM1 odpadá (Kud)
 7. hodSA2SA43 odpadá (Vac)
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
8.OB3. hodAAj2(2208)spojíSoukupová Petra(Vac)
 3. hodAAj1(2208)změnaSoukupová Petra 
  0.- 2. hod (hodina zrušena z org. důvodů)
Suplování:Úterý 23. 4. 2024
Gymnázium Uherské Hradiště
Nepřítomné třídy01234567891011
1.OAexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexk
1.OBexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexkexk
6.OAVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPo
6.OBVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPoVyPo
Nepřítomní učitelé01234567891011
Marta Bříštělová-Tom-..Mal-PišMlj----
Zuzana Dudová ....SukPlá-----  
Radka Gurecká-BlaVojRozRoz..-Roz----
Jana Hájková-Kdl-PtrKup-Roz..----
Pavlína Hladišová----Čou-Sed-....--
Aleš Kohoutek-ZubPsk-Vlj-Hal--..--
Zuzana Kohoutová ....-Piš-PišMik--  
Petr Králík-Bar--..-------
Dagmar Kučerová-ZubPsk-..--Ši....--
Hana Kunovjánková-MacKupPskSen--Pav----
Ivo Lysoněk-....Ond-..--..---
Miroslava Mahrová---..-NezNez--..--
Barbora Matušková-....Dud---Mal----
Jiří Šimek-PopKrv-..--MnsDuš..--
Filip Šmejkal-Kol-MaňMaň--Dos-..--
Petr Vaculík -----RozSuk..-  
Lucie Vaculíková---PskKupSen------
Monika Volfová--..GabKrá--Mik----
Změny v rozvrzích tříd     
1.OA 0.- 11. hod (exkurze)
1.OB 0.- 11. hod (exkurze)
1.A1. hodBi (Bi)suplujeBaroušová Hana(Krk)
1.B4. hodFrFj(Č)spojíMalinová Jana(Břm)
1.C7. hodFsk2(F2)spojíMaňas Martin(Šim)
1.D1. hodD (D)suplujeMachala Petr(Kuj)
 2. hodČ (2108)suplujeVojáčková Gabriela(Gu)
 7. hodBi (2301)suplujeŠišáková Lucie(Kud)
2.A7. hodM (M)suplujeDostal Igor(Šme)
2.C1. hodD (1111)suplujeKolář Michal(Šme)
 5. hodAAj2(2308)spojíSentl Martin(Val)
 9. hodCh  odpadá (Koh)
2.D3. hodFsk2(2102)změnaMaňásková Miroslava 
 3. hodFsk1(2102)spojíMaňásková Miroslava(Šme)
 4. hodFsk1(1102)změnaMaňásková Miroslava 
 4. hodFsk2(1102)spojíMaňásková Miroslava(Šme)
 8. hodZ (2202)suplujeDušek Jan(Šim)
 9. hodCh  odpadá (Mah)
2.OA2. hod (3101)suplujeKraváčková Lenka(Šim)
 3. hodVvAj1(VV)suplujePsík Lukáš(Kuj)
 3. hodVvAj2(VV)spojíPsík Lukáš(Val)
 5. hodChsk1(3101)změnaNezdařilová Blanka 
 5. hodChsk2(3101)spojíNezdařilová Blanka(Mah)
 6. hodChsk2(3101)změnaNezdařilová Blanka 
 6. hodChsk1(3101)spojíNezdařilová Blanka(Mah)
2.OB4. hodDAj1(3102)suplujeKupečková Lucie(Háj)
 4. hodDAj2(3102)spojíKupečková Lucie(Val)
3.A4. hodCh (2103)suplujeVlčková Janadohled-samostatná práce
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
3.B3. hodFrFrj(2307)spojíDuda Ivo(Maš)
 7. hodD (D)suplujeMlejnská Hana(Břm)
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
3.C1. hodČ (2107)suplujeTomala Jakub(Břm)
 3. hodAŠj1(2303)suplujeSoukupová Petra(Duv)
 4. hodŠpŠj2(2303)suplujePolášková Alena(Duv)
 4. hodŠpŠj1(2303)spojíPolášková Alena(Suk)
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
3.D6. hodF (F1)suplujeHaloda Petr(Koh)
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
3.OA1. hodChNj(2108)suplujeZubrová Vladislava(Koh)
 1. hodChRj(2108)spojíZubrová Vladislava(Kud)
 2. hodVvRj(VV)suplujePsík Lukáš(Koh)
 2. hodVvNj(VV)spojíPsík Lukáš(Kud)
 3. hodAAj1(3103)spojíPetrželková Eva(Háj)
 4. hodČ (3201)suplujeČoupková Eva(Hla)
3.OB4. hodAAj2(3202)změnaSentl Martin 
 4. hodAAj1(3202)spojíSentl Martin(Kuj)
4.A1. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 2. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 7. hodSVNj1(1102)suplujeMikulcová Pavlína(Khz)
 7. hodSVNj2(1102)spojíMikulcová Pavlína(Vol)
 8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
4.B1. hodDSD4DS2 odpadá (Duv)
 2. hodDSD4DS2 odpadá (Duv)
 8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
4.C8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
4.D7. hodAAj2 odpadá (Háj)
 8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
4.OA2. hodAAj1(3203)spojíKupečková Lucie(Kuj)
 4. hodNNj2(3203)spojíKrálíková Berenika(Vol)
4.OB1. hodAAj2(3206)změnaKůdelová Gabriela 
 1. hodAAj1(3206)spojíKůdelová Gabriela(Háj)
 6. hodVv (VV)suplujeSedláčková Veronika(Hla)
5.OA1. hodM (2201)suplujePopelková Alena(Šim)
 4. hodNNj1(2108)spojíPolišenská Jitka(Khz)
 9. hodZ  odpadá (Šme)
5.OB3. hodFsk2(F2)spojíRozehnalová Kateřina(Gu)
 4. hodFsk1(F2)spojíRozehnalová Kateřina(Gu)
 7. hodFrFrj(2108)spojíMalinová Jana(Maš)
6.OA 0.- 11. hod (výměnný pobyt)
6.OB 0.- 11. hod (výměnný pobyt)
7.OA3. hodZ (2108)suplujeOndra Jiří(Lys)
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
7.OB1. hodZ (1008)suplujeBlažek Ivo(Gu)
 3. hodNNj(2103)změnaGabrielová Sylva 
 3. hodRRj(2103)spojíGabrielová Sylva(Vol)
 6. hodFAj2(F2)suplujeRozehnalová Kateřina(Háj)
 6. hodFAj1(F2)spojíRozehnalová Kateřina(Vac)
 7. hodF (F1)suplujeRozehnalová Kateřina(Gu)
 8. hodSFFS3 odpadá (Kud)
 9. hodSFFS3 odpadá (Kud)
8.OA1. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 2. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 6. hodČFrj(2102)suplujePolišenská Jitka(Břm)
 6. hodČNj(2102)spojíPolišenská Jitka(Khz)
 7. hodAAj2(2302)spojíPavlica Tomáš(Kuj)
 8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
8.OB1. hodDSD4DS2 odpadá (Duv)
 1. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 2. hodDSD4DS2 odpadá (Duv)
 2. hodDSD4DS1 odpadá (Khz)
 7. hodAAj2(2307)spojíSoukupová Petra(Vac)
 8. hodDIPDip2 odpadá (Hla)
 9. hodDIPDip2 odpadá (Hla)